TERMS OF USE

www.nizam.com.tr alan adı altında bulunan bu web sitesinin yapımı ve bakımı, merkezi Manisa / Türkiye'de bulunan ve bu yazıda 'Nizam İnşaat' diye geçecek olan Nizam İnşaat Elektrik Elektronik Sistemleri İthalat ve İhracat San. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız taktirde,bu web sitesini kullanmamanız gerekir.

Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

NİZAM İnşaat dilediği zamanlarda bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yasal Sorumluluk Reddi


NİZAM İnşaat, her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan,doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu web sitesinin yapımı ve bakımında, azami gayret sarf edilecektir, ancak olası hatalar, eksiklikler ve/veya yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez.

NİZAM İnşaat aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını ve/veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerin kaynağı NİZAM İnşaat veya üçüncü taraflardır. NİZAM İnşaat bu bilgilerin doğruluğuna ve/veya noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin Önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

NİZAM İnşaat, üçüncü tarafların haklarının ihlali durumunda bilgiyi gizlemek ve web sitesinden bilgi kaldırmak hakkına sahiptir.

Link'ler


Ziyaretçilere kolaylık olması bakımından bu web sitesinde üçüncü şahısların mülkiyetinde ve/veya onlar tarafından işletilen web sitelerine ve/veya kaynaklara ait linkler bulunmaktadır.

Her ne şekilde olursa olsun bunlarda verilen bilgi, hizmet ve/veya teslimatla ilgili olarak ve aynı zamanda bu diğer web sitelerinin ve/veya kaynakların gizlilik haklarının ihlali veya ulaşılabilirliği ile ilgili hiç bir şekilde sorumlu ve/veya muhatap değiliz.

Gizlilik ilkerlerimiz hakkında detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimi bölümüne bakabilirsiniz.

Uygulanacak yasa


Belirtilen kullanım koşullarının geçerli olduğu bu web sitesinin kullanımında Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacaktır.

Her ne şekilde olursa olsun bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak NİZAM İnşaat ile ilgili oluşacak fikir ayrılıklarının çözülmesinde T.C. Ankara Mahkemeleri yetkilidir.